Podpořte blog

Pro ty, co chtějí Listy snů nějakým, byť třeba jen malým, způsobem podpořit, je tu pár rychlých typů.

  • Asi nejjednodušší a hlavně nejrozšířenější možností je prostě a jednoduše psát reakce na mé články pomocí komentářů. Je to velice příjemný způsob, protože já zjistím, že články opravdu někdo čte a pro toho, kdo článek okomentoval, je to určitý způsob reklamy a jeho blog pak rozhodně nezůstane bez mé návštěvy.
  • Můžete také být ve spojení se zákulisím blogu díky mému profilu na twitteru. Ten je ZDE a nebo díky facebookovým fanouškovským stránkám mít přísun ještě dalších bonusů a pravidelných informací o dní na blogu.
  • Další možností je umístit na váš blog, nebo web (máte-li) odkaz na tento blog. Tím mi nejen pomůžete při propagaci, ale také přispějete ke zvýšení tzv. Ranků, které jsou nesmírně důležité pro to, aby strýček google a jeho podobní přátelé Listy snů při vyhledávání vůbec našli.. Také je tu samozřejmě možnost výměny ikonky. Kód +  výzor ikonky je zde!!:

ikonka

KÓD IKONKY: <a href=“https://ashinin.wordpress.com „><img src=“http://img835.imageshack.us/img835/7844/ikonka.gif „></a>

  • Další, zase mně velice příjemnou možností, je přihlásit se k odběru nových článků z blogu na e-mail. Stačí jen kliknout na „Přihlásit se k odběru“ v panelu „Odběr článků“  v pravém sloupci na blogu. Když tak učiníte, nepřijdete o žádný zde publikovaný článek!

Tak to jsou všechny hlavní možnosti, jak můžete Listy snů podpořit. Moc mne potěší, když jednu z nich využijete! A předem vám za to velmi děkuji!!

Reklamy

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .