Vidím moře!

Vážení a drazí, jak je asi poznat, prázdninový provoz zasáhl svými ostrými a neúprosnými šípy i Listy snů. Pokud jde o mojí nynější nepřítomnost, přičtěte to prosím mé dovolené v Chorvatsku. Bylo tam krásně, bylo tam slunečno a hlavně… bylo tam teplo!

Z čehož vyplývá, ano.. návrat sem byl šok. Téměř desetistupňový propad. No opravdu, v Chorvatsku bylo nejméně kolem 40°c na slunci, takže zdejších ani ne pětadvacet mne tedy rozhodně neohromí. Ale což, nechci dlouze povídat, protože místo, které jsem v zámoří navštívila, bylo to samé, jako jsem navštívila před dvěma lety. V Chorvatsku, na ostrově Rab, malá malebná vesnička Suha Punta. Proto vás pro začátek odkážu na mé předešlé vyprávění. To naleznete zde.

Pokud jde o to, co jsem zde zažila, nečekejte nic zářného. Mým zážitkům z minulého roku se to nevyrovná a navíc, Suha Punta je, jak už bylo řečeno, malé a ne zrovna aktivní místo. Takže tady se nedá dělat nic jiného, než jen spát, ležet na pláži (dobře, v reálu to jsou hodně velké kameny) a jíst (mimochodem, místní hotelová kuchyně není k zahození..). Zkrátka odpočinek tělu i duši, jak se patří. Jediným povyražením byl výlet, večerní výlet, lodičkou přímo do města Rab a tedy i procházka tímto starobylým přímořským městem, které se právě pomalounku halilo do tmy, se zmrzlinou v ruce k tomu..

Jinak bohužel, nic moc. Ale nestěžuji si. Odpočinula jsem si, nabrala dostatek sluneční energie a teď se opět vracím k vám. Dobře, pravda, jen nějaký čas, než vám opět zmizím na další plánované akce.. Ale ještě bych měla splnit jednu věc. Slíbila jsem vám fotky. Že ne? No tak to je tedy nestoudnost.. každopádně, tu jsou. Alespoň nějaké..

A teď.. Zatím se mějte krásně. Užívejte léta, snad bude slunečné a teplé, a já se zase rozhodně ozvu. Myslím, že budu mít do budoucna o čem vyprávět! Have a nice day.. 

P.S. Jen jedna skvělá zpráva! Od minulé neděle je (ne)blog Listy snů pravidelně archivován Národní knihovnou Čr v rámci internetového projektu WebArchiv! Což je pro mne jako pro blogerku ohromný úspěch, v který jsem ani nedoufala, a který mne opět nakopl dál. Děkuji!

Advertisements

komentářů 19 (+add yours?)

 1. annapos
  srp 05, 2013 @ 22:10:05

  To krabisko vypadá strašidelně, nevím co je to zač, všeobecně je miluji, tedy k jídlu. Andělko, na pohled jsou krásní jen ve filmu a to ještě když to někdo umí a nasvítí tak, aby vyniklo to, co my smrtelníci nevidíme? Dovolená to byla asi moc hezká že?

  Odpovědět

 2. homo sapiens tupiens
  čvc 22, 2013 @ 20:19:32

  Vypadá to, že ses měla dobře. To jsem ráda. Těším se na další reporty.

  Odpovědět

 3. Vendy
  čvc 21, 2013 @ 16:57:31

  U moře je i to vedro jinší, jinak se snáší.
  Tyhle teploty, co teď jsou, mi krajně vyhovují. Dost horko, ale ne úmorné vedro.
  Fotky dovolenkové jsou parádní, letní! Moc se mi líbí i ty kočičky, výhledy na moře i na záliv, a co se to tam skrývalo? Vypadalo to jak kovový pařát, jak kostra ruky nějakého mimozemšťana…
  Gratuluji k zařazení do onoho webprojektu! Zatím jsem se jen zběžně mrkla, oč vlastně kráčí a není to vůbec marná věc, na netu je spousta blogů, které stojí za pozornost.

  Odpovědět

 4. Janinka
  čvc 19, 2013 @ 18:18:18

  To jsou nádherné obrázky, takovou podívanou uvidím možná za pár let :D. I ty užívej léta a gratuluji k úspěchu s Národní knihovnou!

  Odpovědět

 5. Vivienne
  čvc 17, 2013 @ 15:12:50

  Fotky krásné, hlavně ta kočička 🙂

  Odpovědět

 6. Ježurka
  čvc 17, 2013 @ 14:04:47

  No, mne by ty čtyřicítky položily, ale jinak nádherně tam určitě bylo viz fotky! A že jsi se posunula ve své tvorbě – upřímně gratuluji!

  Odpovědět

 7. Jarka
  čvc 17, 2013 @ 09:02:01

  No, mě teda tyto mírné teploty vyhovují, když si vzpomenu na týden nedávných pařáků, kdy ani v noci nepřišla úleva s ochlazením tak tedy, děkuji, nechci. 😎 K moři, ale vedra patří a určitě sis užila sluníčka i koupání dosytosti. Tak hezké prázdniny! 😉

  Odpovědět

 8. Beatricia
  čvc 16, 2013 @ 17:43:36

  Už se těším na tvé podrobné reportáže, v tom jsi mistr. Hlavně, že sis odpočinula a s elánem se vrhneš do dalších projektů. Gratuluji ti, že tvé Listy snů dorazily do Národní knihovny. To je opravdu úspěch.☼☼☼

  Odpovědět

  • Le fille Ash
   čvc 17, 2013 @ 09:57:42

   Děkuji. 🙂 A ano. Odpočinula. Sice se s elánem asi do nových projektů vrhat nebudu, ale rozhodně tím více „podpořím“ a zaktivním ty staré. Tak snad bude toho elánu dostatek.. 😉

   Odpovědět

 9. Luné
  čvc 16, 2013 @ 17:02:27

  Páni, desetistupňový propad? Tolik bych nečekala..

  Odpovědět

 10. Trigatron
  čvc 16, 2013 @ 01:24:34

  Vím, že sis to užila a doufám, že přiložíš reporty i z dalších akcí. Máš krásné fotky, má drahá.

  Odpovědět

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: