Natoč svou švihlou chůzi!

Vážení a drazí čtenáři, přátelé, příznivci všech bláznivých nápadů… slyšte!

Na vědomost se dává, že autorka Listů snů nyní vyhlašuje soutěž! Máte po ruce foťák? Kameru? Chcete si užít mnoho zábavy? Nebojíte se kdejakého švihlého nápadu? Pak tu je soutěž přímo pro Vás!

Silly walk

O co jde? Prvotně je nutné si tak trochu ujasnit, co to vůbec švihlá chůze je. Jedná se o speciální druh pohybu, kdy v žádném případě není povoleno chodit normálně. Čím větší podivnosti s nohama (případně i s jinými částmi těla) provedete, tím lépe. Možná by se dalo mluvit i o propojení normální chůze, akrobacie a tance. No, to nic, to už tak trochu přeháním.. možná vše mnohem lépe vysvětlí toto video.

***

Tak. A teď ještě blíže. Měli jste možnost shlédnout v rámci skeče i jistý dokument, sestřih všemožných švihlých chůzí. Zároveň jste však byli svědky toho, že dokument byl nedbalostí člena ministerstva zničen. Protože ale ministerstvo švihlé chůze tento dokument nutně potřebuje, byla jsem souhrou různých okolností zrovna já požádána, abych ho znovu natočila. Proto nyní mluvím k příznivcům švihlé chůze, kteří chtějí získat grant na její další rozvoj a šíření. Nyní máte jedinečnou možnost!

Jak na to? Stačí vzít do ruky fotoaparát, či kameru (ne mobil!!) a natočit vaši švihlou chůzi. Poté záznam zašlete na email: armenher@gmail.com s tím, že do předmětu uvedete „Natoč svou švihlou chůzi!“ a do textu zprávy vaše jméno (případně přezdívku) a nějaké další informace o sobě + hlavně text k vaší švihlé chůzi! (Proč zrovna tahle? Jak jste k tomuto typu dospěli? atd.)

Ty nejlepší záznamy se objeví v nově připravovaném dokumentu o švihlé chůzi, který poté bude poprvé oficiálně promítán, a zároveň i předán přímo kompetentní osobě z Ministerstva švihlé chůze, na akci Trpaslicon 2014! Zde by také měl být hlavním třem vybraným předán grant na další rozvoj švihlé chůze! A poslední důležité info, čas máte do konce tohoto roku, tedy do 31.12.2013!

Závěrem? Nic více, snad jen, nebojte se. Nic to není! Budu se moc těšit na vaše příspěvky a pevně doufám, že jich bude co nejvíce! A zároveň také prosím všechny, pomozte mi s propagací této akce na svém blogu a facebooku pomocí odkazu, twitteru a já nevím, kde ještě. Zkrátka, jak vás napadne. Já sama neseženu tolik účastníků, kolik je třeba, protože potřebuji skutečně co nejvíce lidí. Omlouvám se proto za otravování a předem děkuji těm, co pomohou (nebo se nejlépe samozřejmě sami zúčastní..)

Advertisements

komentářů 14 (+add yours?)

 1. ilon
  kvě 21, 2013 @ 13:32:47

  Tak tohle je velmi zajímavé a netradiční, to se určitě těším, jestli to tady potom budeš publikovat – u sebe nevím, nevím, já jsem poslední dobou ráda, že lezu :))))

  Odpovědět

 2. Jarka
  kvě 19, 2013 @ 17:11:29

  To ukázkové video mě teda dostalo, ministerstvo pro švihlozu chůzi je bomba. 😉 Můžu předem říct, že na takovou chůzi nemám, ale budu držet palce všem účastníkům a těšit se na kopec srandy, na závěr letošního roku. 😀

  Odpovědět

  • Le fille Ash
   kvě 19, 2013 @ 17:13:58

   No, snad skutečně něco vznikne.. 😉 Ne, jinak.. vznikne. To určitě. Pár účastníků z řad známých snad mám jistých.. tak uvidíme, kdo jiný se ještě přidá. Času je dost.. 🙂

   Odpovědět

 3. Vendy
  kvě 18, 2013 @ 09:02:26

  To je naprosto šílený! Nevím, jestli budu mít tu odvahu. Protože jde asi o to, abychom natočili švihlou chůzi v normálním prostředí? Tedy venku, ve městě, na vesnici (ale pozor, na vesnici by se tím člověk mohl definitivně odepsat, leda by to dělal v roli lidové taškařice!). Nápad se mi líbí, ale nevím, jestli bych měla dost odvahy ho uskutečnit… a bude to chtít asistenta, zřejmě, na vlastní natáčení.

  Odpovědět

 4. Beatricia
  kvě 17, 2013 @ 21:35:06

  Jéje, sorry, opravuji: PO RUKOU.

  Odpovědět

 5. Beatricia
  kvě 17, 2013 @ 21:33:11

  Nápad je to fakt originální, autor je vynalézavý vtipálek. Budu tento záměr pozorně sledovat a držet ti palce. Ty jsi tanečnice a baletka, máš rytmus a pohybovou kulturu v sobě; určitě to vyhraješ. Termín vyhlášení vítěze je opravdu ale daleko. Já osobně navrhuji chůzi po ruklu. Počítá se to také? 😀

  Odpovědět

 6. annapos
  kvě 17, 2013 @ 12:07:13

  Ani bych to nemusela moc hrát a určitě by se všichni potrhali smíchy, Dobrý nápad Ash, bude legrace.

  Odpovědět

 7. Trigatron
  kvě 16, 2013 @ 12:15:11

  Mohu potvrdit, že zástupce Ministerstva bude přítomen.

  Odpovědět

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: