Bissazioa: V ďouře zemské

Tak, trvalo to nějakou dobu, ale konečně jsme se znovu se Sněhurkou sešly, daly hlavy dohromady a sepsaly další Bisazziou…

Mistr bojových umění Kamazzi Kitchu, pil jednoho krásného dne v tělocvičně kofolu. Moc mu šmakovala. Kofola ho ale zřejmě neměla ráda, protože použila kickbox a shodila ho ze židle. On spadl na mořského koníka. Ještě ke všemu se tam objevila tarantule.
Všichni čtyi spadli do ohromné pukliny v zemském povrchu, která byla plná plnotučné hořčice.

Papoušek nad nimi létal a křičel: ,,Samsuuuung, samsuuung!“ Oni vůbec nechápali, co se děje. Zeptali se na to vrby. Ta mlčela. Potom nastal cirkus. Kaktus přiběhl s tím, že jim z pukliny pomůže. Mluvil ale straoafričtinou, takže mu nikdo nerozuměl. Velkými gesty, která se naučil ještě v květinářství od závodnice na motorce a levharta, se snažil dorozumět s nešťastníky. Ti mu vyhrožovali platební kartou a krematoriem.

Barabizna přišla na scénu. Shodila kaktus, vyprášila peří papouškovi a s mottem: ,,Tichá voda, břehy mele,, se přibližovala k okraji pukliny. Čas se krátil, jelikož hořčice se začala zahřívat a hrozivě bublat. Bylo to jako scéna z akční bojovky. Balet v diamantových dolech by se to mohlo jmenovat.
Všichni se na ten příběh koukali z tepla domovů na plazmové televizi. Celé se to odehrávalo na Thaiwanu. Nikdo nedutal a čekal, jak to dopadne.
Hrdina na bílém koni přijel za zvuků bouřky a za sedmero horami našel tu správnou puklinu, ve které kofola, Kamazzi, mořský koník a tarantule byli. Hrdinu ale předběhl Wall-e, který s plechovkou od žampiónů slétl do díry a všechny vytáhl. Kamazzi ohromil svojí slovní zásobou, když popisoval pocity z díry. Zřejmě úplně zapomněl, co to je kultivované chování.

Reklamy

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: