Další Bisazzioa: Co vše se stihne před koncem světa?

Pokaždé, když si se Sněhurkou sedneme pospolu, něco z toho vzejde. Nějaké nové „dílo“… a jednou, když jsme si zase sedly, vzešlo z toho tohle.

Jednoho deštivého a lezavého dne šel šarmantní kokršpaněl na procházku. Kolem se mihnul, rychlostí světla, létající Čestmír. Letěl tak rychle, že si ani nevšiml, že počal nepěkně stoupat. Letěl a letěl až doletěl k atmosféře. A protože byl rychlý a nedokázal se zastavit, protrhl ji. Zastavil se až na Měsíci. Tam si pronajal luxusní hotel, zapnul si televizi a začal sledovat superstar. Dostal hlad, a tak si doběhl do kuchyně a pobral pár cibulí. Do pokoje mu vletěl kos s kosicí a cibule mu ukradl. Z Čestmíra se nyní stal tajemný mstitel. Rozzuřil se jako uragán a povolal si k sobě pomocníka. Ferdu mravence. Společně spadli na Zem do Amazonského pralesa a tam chytli nemoc šílených krav. Museli dojít do nemocnice v mrakodrapu. Ordinace se ale nacházela hned vedle středověkého obchodu ve 30. patře. Do všeho se vložil Růžový panter, který ztloustl, takže už mu ani velikost XXL nebyla dost dobrá.

Chtěl zhubnout díky vaření, ale nějak se mu to nedařilo. Šel proto na gympl, aby se zeptal učitelů co s tím. Ti ho poslali na úřad práce a řekli. Zkuste jít uklízet na zaoceánský parník, tam vás nenechají odpočívat. Hlavně si s sebou ale neberte kinder vajíčko tmavé pleti. Nevezmou vás. Panter kývl, popadl chlorovodík, co ležel na stole, napil se a najednou byl andělsky krásný. Šel se proplavat do moře. Potkal tam Nema, co se učil azbuku. Když se vykoupal, zašel si do kadeřnictví. Tam mu dali do vlasů rolničky. Potom si ještě zašel na kurz karate. Nakonec se musel zúčastnit fantastické bitvy. Přerostlá kuřata, proti lidem ze Země. Vše se odehrálo v lužním lese blízko Prahy. V jednu chvíli se ale spustil alarm, který všechno zkazil. Byla to ale naštěstí pouze demoverze boje, protože ten hlavní začal až když se dostavil Matrix. Matrix nikoho nenechal… ehm, zkrátka všichni si užili sladký spánek. Nakonec je probudila silná zvuková vlna, kterou vyvolal padající meteorit. Naštěstí byl poblíž Jack Sparrow, který meteorit vlastníma rukama zadržel. Pak šel do obchodu, koupil si tam listové těsto a založil vlastní teroristickou organizaci. Na vymyšlení názvu musel vyvinout vyšší mozkovou činnost. Nakonec ji pojmenoval Lentilky.

Následoval atomový výbuch, který měl na svědomí Legolas, Sparrooůw soupeř. Legolas byl silný, a to proto, že si před tím dal květák se zelím. Přišel tam muž, který měl soví zobák. Tedy, on to byl vlastně krtek. Za ním přišel i medvídek Pooh. Medvídek se chlubil tím, že objevil Ameriku. Všichni ho poslali do ordinace v růžové zahradě. Sparrow se ještě stačil zúčastnit keltského mistrovství světa ve stavění potrubí. Vyhrál to ale Daniel Hůlka. Vypil totiž láhev Ironu, který měl tyrkysovou barvu a byl s příchutí borovice. Celý svět byl nakonec zničen fialovým ohněm.

Reklamy

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: