Bisazzioa popáté: Odškrtnutá planeta

Zase jsme si se Sněhurkou jednou sedly a vytvořily další Bisazziou. a tak vám ji teď přináším. Přeji příjemný smích. Pokud se dobře pamatuji,  prvním slovem byla čajová konvice. Posledním Dart Wader.

Žila byla jednou jedna čajová konvice. Její místo bylo na krásném stole ve Vatikánu. Ten stůl stál v rajské zahradě. Rajská zahrada byla plná lián, a proto tam jednoho dne přiběhl Mauglí. Dostal velkou chuť na tatarku. Žádná ale nebyla, proto začal hrát na varhany. Nasadil si svoji červenou pletenou čepičku a donesl si k jídlu játra.
Klid náhle přerušila světoznámá bojovnice, která se ozvala Mauglímu přes skype na jeho netbooku. Oznámila mu, že zákeřné jahody unesly Nastěnku. To prý způsobilo všechny ty klimatické změny.
Vánoční koledy se rozezněly krajem a Mauglí s nehynoucím obdivem svých příznivců pochodoval na pomoc Nastěnce. Po cestě potkal ošklivé káčátko. Společně si zatančili tanec alá balet a tu počala diskriminace ovoce. Ovoce prý nedovede dobře tančit, jelikož postrádá končetiny. Ovoce, zvláště jahody, broskve a švestky poslali Mauglímu balíček. Byla to dodávka plná radioaktivnímu materiálu.

To způsobilo hyperaktivitu všech, co balíček otevřeli. (Mauglí, kačátko, čajová konvice) Měli tolik energie, že svítili a bojovali jako světelný meč! Ale museli se uklidnit. Po tom, co kačátko předneslo nudnou přednášku o právech, všechny ručičky a nožičky se daly do pohybu a šly pomoci jahodami unesené Nastěnce.
Na pomoc jim přispěchala koňská podkova, která před tím ještě vyplenila obchod s hračkami a přivedla s sebou celou armádu plyšových dinosaurů.
Ještě se všichni posadili k poradě, dali si čajíček a vyprávěli si fantasmagorickou povídku, aby si dodali odvahy. Při tom je ale přepadli bandité s novými ukrutnými zbraněmi. Mušlemi v písku.
Mauglí se chopil řízení laserové fontány a všichni bandité za sebou zanechali už jen prach. Pak se ale zjistilo, že Nastěnku neunesli jahody, ale ti bandité. Nyní je prý umístěna v gotické mobilní nemocnici. Šli ji tam tedy navštívit. Kolem nemocnice stáli fešní fotbaloví fanoušci, kteří se dobývali rodičovských práv na Nastěnku.
Tohle Ivánka ale vážně už naštvalo. Začala velká bitva. Skoro nekonečná. Proto musel zasáhnout velký vůdce vesmíru. A tak si konečně mohl Dart Wader odškrtnout další planetu ze seznamu.

Advertisements

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: