Bissazioa: Děd vševěd a doba ledová

And now! It’s! *mávne kouzelným proutkem* máme tu další Bissaziou… Já a Sněhurka jsme opět ,,Daly hlavy dohromady,, jak ráda říkám. A co z toho vzešlo?

Děd Vševěd klikl na Entr! Tím spustil globální oteplování. Nebyl to sice nějaký úžasný počítačový génius, počítač na něj vždy děla ,,Haf, Haf,, ale kliknout na tlačítko uměl.
Celý svět se na něj rozzuřil. Nejprve za Dědem poslali mistra v šermu. Ale neuspěl. Děd a mistr spolu tančili tango! Ještě, že měl doma plastová okna, jinak by se střepy ani nedaly spočítat.

Pak přišla žena s dvacetimetrovými podpatky. Kvůli své výšce omylem nabourala do mrakodrapu, takže ani ona neuspěla. ,,Vzdej se, dokud je čas!,, Křičel svět na Děda. On ale seděl v pracovně, s cigárkem u pusy a smál se svému dílu. To se na něj ale naštval i křovní sysel. Společně se svými vrstevníky utvořil armádu spásy. Jejím vedením pověřil charizmatickou učitelku jógy. Měla fialové vlasy a žluté oblečení. Společně pak s pomocí křovinořezu vyrazili do boje proti Dědovi.

Na jeho straně stál ale Willi Wonka, který se snažil Vševěda chránit. Konečná bytva se odehrála v kavárně Slavia. Na pomoc armádě spásy přišlo i UFO s růžovou sametovou mašličkou. Kapitánem UFA byl pudl Mojmír. ,,Joo, tak ne!“ vykřikl a jal se útočit na Děda. Babička jdoucí kolem s Carcoolkou se vložila do bitvy. Kafe, lidé, stoly, židle…. To vše a ještě mnoho dalšího, létalo vzduchem.
Děd použil nejlepší lepidlo světa. Slepil z něj vrtulník a s jeho pomocí odletěl s Wonkou pryč. Nikdo si toho ani nevšiml. Proces globálního oteplování se převrátil. Začalo se ochlazovat. A tak na Zemi nastala nová doba ledová. ,,Zachraň nás,, volali teď lidé na Děda. Ten s výrazem vítěze křikl: ,,Až naprší a uschne.,, (křup). Vrtulník se zřítil.

Advertisements

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: