Bissazioa: Pozóór, Invaze!

Tak jsme si zase se Sněhurkou sedly a tvořily. Jako vždy, že? A zase to bylo….. no. Smějeme se ještě teď 😀

Posluchač byl lehce rozrušený ze zpráv, které slyšel, avšak pohled na kruhový objezd ho uklidnil. Byl to krmič pštrosů, a proto infiltrace do surfování po internetu nebyla složitá. Tam ještě zjistil, že v okolí jeho města je zvýšená radiace. To už ho ani objezd neuklidnil a on vyběhl ven. Uvítal ho ale zaseklý výtah. V něm zůstala krásná dcera kadeřnice. Ta si v něm dělala otravné domácí úkoly. Tam měla spoustu času.

Náhle se výtah utrhl a volným pádem padal dolu. Tady se uplatnilo přísloví, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, jelikož dcera kadeřnice ustoupila sice od rajčatové bitky, ale pád výtahu připravovala pro někoho jiného. Ovšem kvůli kanalizační mezeře, bylo vše jinak. Krmič pštrosů vrhl upřený pohled na spadlý výtah v přízemí. Vzal si 20g kavkavské abecedy, nadechl se a šel otevřít dveře. Zachoval se jako profesionál. Avšak vzpomněl si na jeden nekonečný seriál, který právě v okolí středočeské pahorkatiny v televizi běžel. Zrovna byl jeden důležitý díl jménem ,,Obleva,,.   Nechal výtah výtahem a rozeběhl se po schodech nahoru. Cestou ho potkal pan Plankton, který pořád chodí s nosem nahoru. Dnes ale po elektrickém šoku měl nos opačným směrem. Ale tak jako tak, měl určenou stejnou úhlopříčku. ,,Hip, hip, hurá!,, Vykřikl Plankton, když se dozvěděl o pádu výtahu. Seběhl dolu. V tom ho ale smetlo dvoumilimetrové tsunami a on se octl v přízemí, kde je aréna.

Tam se odehrálo hrozné drama. Skleněná modelka se robila, kvůli hromům a bleskům, které vysílala ošklivá nokia s kalkulačkou.                   Náčrt karikatury bengálského vůdce z řeckořímských válek se naštval a rozeběhl se cikcak k těm dvěma narušitelům. Celou místností se rozlehla vůně citrónu, když použil kyselinu citrónovou. Byl tak rozhořčený, a proto se musel uklidnit.                                                                         Začal počítat do nekonečna. ,,Chuck Noris to umí líp,, ulevil si! ,,Donrvert, krucajs element, grilovaný kuře!!,, nadával. Na scénu vstoupil hrneček s puntíkama a řekl: ,,Vážně, vážně… vážně je to zlé! Z výtahu čouhá postranní zrcátko od ufo talíře.,, Najednou všichni ucítili úmorné vedro.

Minulost, přítomnost i budoucnost byla nejistá. Nokia použila mátový lesk na rty a z listového těsta si hbitě vytvořila kabátek. Bylo to jako irská vesnice. Vše se bortilo jako domino. Najednou tam vrazila Babička Mary! ,,jestli máte čisté zuby, za mnou!,, Její zbraní byla bzučící včela na růžové růži. Proběhli zdivem k výtahu. Zeď všem udělala ofinu do O, ale nikoho to neodradilo. ,,Do břidlicového lomu s tím ufonautem!,, Křikla Mary. Ona a ostatní chrabří bojovníci, bez krmiče pštrosů, který se v klidu a teplu domova koukal na Oblevu, se jali páčit plastická okna výtahu. Vytáhli krásnou mimozemšťanku a dovedli ji na Dračí hory. Mimozemšťanka odletěla. ,,To ale byla aféra,, podotkla Nokia.

Advertisements

komentáře 2 (+add yours?)

 1. TlusTjoch
  bře 20, 2011 @ 18:27:38

  Hrneček s puntíčkama prý propadl v kurzu „Hrnečku vař!“ …

  Odpovědět

 2. annapos
  bře 20, 2011 @ 02:44:01

  Máte opravdu fantazii. zdravím vás i ty potvůrky z vesmíru. Anna

  Odpovědět

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: