Seznamte se s… Allen!

Tak tedy. Konečně jsem se rozhodla rozhýbat nové rubriky. A první z nich je rubrika: seznamte se! Pokaždé napíšu popis jedné z postav mých povídek. Jako první jsem si vybrala Allen z Galdarianu.
Allen je vysoká, štíhlá dívka. Má tenké, protáhlé prsty. Na jejím labutím krku dlí kulatá hlava s dlouhými, mírně kudrnatými vlasy kaštanově hnědé barvy. Její pronikavé modré oči se dívají na svět z větší části optimisticky a vesele, což potvrzují úzké, po většinu času do úsměvu stažené, rty.
Obléká se různě. Tvrdí o sobě, že se pokouší být neviditelná. Obléká se co nejméně výrazně. Ve svém šatníku vyhledává hlavně džíny, nebo plátěné lehké kalhoty a halenky všech střihů a barev. Když je zima, přehodí přes sebe svoji oblíbenou světle hnědou bundu, nebo červený kabát. Nerada nosí klobouky a čepice a proto u ní doma ani jeden z těchto doplňků nenajdete. Zato si potrpí na šperky. V tajném šupleti skrývá dvě plné šperkovnice, ze kterých si den co den vyndavá jiné náušnice, prstýnek a přívěšek.
Povahově je Allen velice neprůbojná. Neprosazuje se a neupřednostňuje. Je ochotná vždy a všude pomoci. Je také velmi učenlivá.
Má statečné a odvážné srdce, které je nyní zaplněné láskou k jedinému muži, který ji za celý život zaujal. K Peterovi. Nedokáže si představit. že by ho někdy podvedla, nebo jinak zradila. To by se jí strašně příčilo.
Allen je také velmi cílevědomá. Když si něco umane, jde přes mrtvoly, dokud nedojde k cíli. Většinou ale opravdu svoji vysněnou metu překoná. A to hlavně díky její neuvěřitelně silné vůli, kterou si během svého života vybudovala.
Advertisements

1 komentář (+add yours?)

  1. Jedna Holčina
    kvě 09, 2011 @ 10:32:35

    Popisovat postavy a každé věnovat vlastní článek…Ty mě nepřestáváš překvapovat! Originální a jedinečné nápady jsou koukám, tvůj denní chleba 🙂

    Odpovědět

I ty se můžeš podělit o své pocity z článku;

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Jsme k nalezení v…

Podporuji

ikonka 88x31

Web spadá pod licenci!

Licence Creative Commons
Listy snů, jejímž autorem je Anděla L. Heřmánková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

%d bloggers like this: